18 Ağu 2014

TANINAN MUTLULUK
Çevremizde ruh eşlerini bulup da mutluluktan kelebeğe dönmüş insanları görmek, o heyecanlarını hissetmek, nasıl duygular içinde olduklarını bilmek mutlu ediyor beni... Nasıl duygular içinde olduklarını iyi biliyorum çünkü fazlasıyla yaşamış biri olarak.   Devam etsin güzellikleri mutlulukları hep böyle inşallah:))


Bana da o zamanlarımın tadını, tüm güzelliklerini hatırlatıyorlar ve ben her geçmişe yolculuk yaptığımda aynı mutlulukları hissediyorum tam da olduğu gibi:) Hatta şuan yazarken bile keyif veriyor.
Hayatın içinde her zaman diliminin verdiği keyif, her güzellik ayrı...  


Bazen an geliyor bir yerlerden bir şekilde aklıma geliyor ilk günlerimiz, ilk hissettiklerim, yerini hep yenilerine bırakan o ilk heyecanlarım, yüzüne bakıyorum usulca Biricik'in. Baktıkça hatırlıyor, hatırladıkça tebessüm ediyor sonra içinde bulunduğum ana dönüp o sevgili halini izleyip dolup ve sonunda dayanamayıp sevgi patlamasını mutluluğun somut haline yani Biricikime sarılarak taçlandırıyorum...


Güzel şey sevmek vesselam... Yanı başında bir sevgilinin olması ne güzel. Rabbim her isteyene nasip etsin inşallah.14 yorum:

 1. Amin.. İnşaallah..
  Hele aynı şeyi aynı anda düşünüp yapmak söylemek.. başka güzel oluyor. :)
  Yanında olup, sarılma kısmı da İnşaallah kısmında İnşaallah..
  :)

  YanıtlaSil
 2. ne güzel hırpalanmadan sevilmek,sevmek;o zaman nasıl olur da sevmezsin başka sevenleri değil mi?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Kesinlikle çok güzel... Herkese nasip olsun inşallah.

   Sil
 3. huzurlu sevmek huzuru paylaşmak güzel :)

  YanıtlaSil
 4. işte fazla yakmasa kalbi çok masraflı yani :) seni mutlu ediyor sonra en olmadık yerde de..... neyse kötü şeyler yazmayayım :) sevmek güzeldir herhalde ya o kadar masal, hikaye yazılmış üstüne bir de senin bu yazın sevmek üzerine yazılmış en son yazı :) tarihe geçtin bak wawww tebrik ederim :D ve mutluluğunu sonsuzluğa taşırsın umarım... :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yakmayanlarla karşılaşmak olsun dileğimiz:) Güzel olmaz mı ya doğru kişiler bulduklarında birbirlerini ve sevdiklerinde gerçekten yürekten elbette ki en güzel şey...Teşekkür ederim Serkan :) Amin inşallah.

   Sil
 5. MaşaALLAH bir ömür artarak devam etsin bu mutlu haliniz..
  Nasıl imrendim size bilsen..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Amin canım teşekkür ederim. inşallah. Rabbim herkese nasip etsin.

   Sil
 6. Ve tabi bende o güzel duyguya nail olmak isteyenlerdenim. Amin inşaALLAH.

  YanıtlaSil
 7. Sana da nasip olsun elbette :) inşallah.

  YanıtlaSil