14 Nis 2016

SON BİR KAÇAMAK

Bir haftalık Aydın kaçamağı yaptık, çok da iyi geldi, hem ailelerle hem de arkadaşlarımızla çok güzel vakit geçirdik. Dolu dolu bol yemeli içmeli geçti tabiii. Hem yedim hem de sonrasında sırt ağrısı çektim fazla doluluktan, ne alakaysa öyle oldu hep. Hamileliğimde bu zamana kadar almadığım kiloyu aldım diye korktum:)


Çileği pek sevdiğimden, yerinden tazecik bahçeden getirdiler sağ olsunlar, bir kasa çileği iki günde bitirdik pek güzeldi ouh yarasın. Yine olsun yine yerim :)Dalından kopardığımız minik ama bir o kadar da lezzetli senenin ilk eriğini de yedim:) Bizim kız maşallah pek nasipli daha gelmeden.


Bu arada 33 haftalık olduk. Bizim kızın yüzünü de gördük şükür bu sefer. Babasına benziyor :)) Doktor teyzemiz de öyle dedi hatta:)
Zaman hızla geçiyor.
2 kilo olmuş minik kuzu. 42 cm de boyu:)  


Haftaya tekrar kontrolümüz var. Vakit ilerledikçe kontroller de sıklaştı. sona yaklaşıyoruz adım adım inşallah. Her şey hazır mı derseniz, henüz değil.


Kıyafet olarak almış olduğumuz iki takım var bizim, başka da bir şey yok elimizde şu an çünkü bir sürü gelecek, teyzelerinden, anneannesinden, onları bekliyorum bana sıra gelemedi yani, alt açma minderi, ince kalın battaniyesi tarzındaki ihtiyaçlar da babaannesi tarafından hazırlanıyor. 
Çocukluktan en yakın arkadaşım Edum da, bebek sepeti hazırlıyor... Hem benim hem bebeğin ihtiyaçlarını içeren, Esoş'um kuzum da öyle. Onların paketlerini bekliyorum otuırmuş:) 37. haftamda yollayın artık dedim. Hastane çantamızı da o zaman hazırlayacağım yani o da beklemede. Daha öncesinde gelmez herhalde hanfendi, gelirse ortada kalakalırız:p :)) Bakalım 40 ı dolduracak mı yoksa öncesinde mi gelecek, bekleyip göreceğiz.


İlk anda ihtiyaç olacak şeyler tamamlanacak inşallah, sonrasında artık içinde bulunduğumuz durumun gerektirdiği şekilde alırız dedik önceden bir sürü şey depolamaya gerek yok diye düşünüyorum.
Kendi minik tekmeleri kuvvetli kızımla birlikte şimdiden keyifli hafta sonları dileriz size efendim:)

6 yorum:

 1. Ooo.. evet az kalmış. Hadi hayırlısıyla sağlıcakla al İnşaallah kucağına.
  benimki 40ı doldurduğu halde gelmek istememişti. bakalım senin kız napacak. :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar

  1. Teşekkür ederim. inşallah :)
   Bakalım, biz de merakla bekliyoruz:) Çok bekletmese iyi olur tabii de artık nasip.

   Sil
 2. nasıl tatlı heyecanlar :) o ilk görüntülere pek aldanma ama; bizimki fotoğrafı ile alakasız doğdu :P gerçi her ikisinde de babasına benziyordu ama doğduğu hali daha sevimliydi :D vee 1 yaşına gelmeden benim kopyam olmuştuuu :D gerçi şimdi benim annemin kopyası..ilk beni görenler oğlun san benziyor diyor,annemi görünce aaa hayır bu tamamen anneanne diyorlar :)

  YanıtlaSil
 3. Her ne kadar benzetsek de bir sekil gorunse de, yine de merak ediyoruz neye benzeyecek nasil olacak diye biz de:) buyudukce degisip duruyorlar sanki evet. Sizinki herkesin gönlünü hoş tutmus hepinize benzemis donem donem:))

  YanıtlaSil
 4. ayyyy siin aile gezileri eveeet. :) ay çilek valla sahiden bugünlerde ben de her an yemek istiyom yaaa :) ay güzel bekleyiş buuuu :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Tadı falan olmasa da buralarda insanı o kırmızı görüntüsü az da olsa kokusu cezbediyor işte:)
   Öyle öyle:)

   Sil