3 Nis 2013

Alıştım mı? bi soralım:)

Nisan 3 dedi.. Dün ikinci ayımıza girdik biricikle.. Nasıl da geçiyor günler.. Geçen sene bugünlere bakıyorum bi, sonra birde şimdiye,  nasıl da değişivermiş herşey... Kendime dair çoğu şey degişmiş.. Yeni yerim yurdum İstanbul, ama ben hala misafirmişim gibi buralarda...

Alıştın mı ? sorularının cevbını ben de tam olarak bilmiyorum aslında:) Alışmaya çalışıyorum, yavaş yavaş farkında olmadan alışıyorum da belkide.. Bir alıştınmı bir daha bırakamazsın sevdalısı olursun diyorlar ya ben okadar emin değilim:) evet alışırım severim belki ama tamamiyle kabullenemem heralde ,yine şikayetlerim olur senden yana koca şehir..
Güzelliklerine lafım yok, pek de güzelsin evet ama bazen çelkilir çile de değilsin bence..:) 
neyse ben şimdilik memnunum hayatımdan..

Arada bir ufak ufak gelip gittiklerinde olur böyle diyorum.. Üniversite kazanıp da başka şehirlere gidip ilk seneler yaşanan sendromları biliriz:) Ama ben üniversiteyi de kendi şehrimde okumuştum.. Bu benim ilk çıkışım ilk ayrılışım herşeyden herkesten, hem de temelli bir çıkış...  o yüzden e bu kadar da olur işte dimi..

Ah o sevilesi şirin varlık yok mu , iyi ki var :)  Sevgilinin hatrına güzelleşir herşey..
 Bazen hiçbirşey demeden usulca gelir sımsıcacık sevgiyle bir sarılır, ufacık minnacık farkında olmadığım gölgelerim bile  birden aydınlanır huzurla dolarım...  

1 yorum:

  1. o huzur ki seni ömrü boyu sarıp sarmalasın.hep aynı etkiyle,hatta gün geçtikçe çoğalarak büyüsün içinde.istanbul sana doyamadı daha.ben doyamadım.yaşayacak çok şeyimiz var,görecek çok günümüz var birlikte.:)

    YanıtlaSil